Kurumsal

ECEM CEPHE KİMDİR, İlk olarak 1982 yılında Türkiye’nin en büyük sayılı PİMAPEN PVC ve Alüminyum kapı pencere üreticisi olarak İstanbul’da 2 ortaklı bir yapıyla Sn. Ali DER tarafından ECEM GROUP kurulmuştur. İnşaat sektöründe ayrıca yapı taahhüt ve müteahhitlik işlerinde çok sayıda başarılı işlere imza atmıştır. Şirket olarak geçmişten bu güne güvenilirlik ve dürüstlük prensibinden asla taviz vermeyerek bu günlere kadar sizlerle ortak çalışmalara devam etmekteyiz.

Firmamız sektördeki yerini 2002’ yılı itibaren gurubuna ECEM CEPHE SİSTEMLERİ giydirme cephe sektöründe profesyonel bir anlayışla birçok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiş ve sektördeki yerini almıştır. İstanbul Ataşehir’de 2000m2 kapalı alanı bulunan üretim sahamızda tam teknolojik ekipman ve deneyimli imalat kadrosu ile Strüktürel silikonlu cephe, Spider transparan cephe, Kapaklı cephe, Alüminyum doğrama, Alüminyum Levha kaplama, Demir konstrüksiyon, Kompozit Levha kaplama, Cam balkon, Konfor cam, Alüminyum küpeşte, uygulama sistemleri ile toplam yıllık 65.000 m2 üretim yapmaktadır. Proje ve mühendislik hizmetlerini deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadrosuyla devam ettirmektedir.

Cephe tasarımlarını optik aletlerle alınan röleveler doğrultusunda, 1/1 ölçekli detaylarla çözümleyerek, imalatının tamamını fabrikasyon ve fason olarak yapmaktadır. Deneyimli montaj ekiplerimiz, uzman teknik personel yönetiminde yine optik aletlerle ve teknolojik ekipmanlarla montajı gerçekleştirmektedir.

ECEM CEPHE SİSTEMLERİ kuruluşundan bu güne kadar, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek, en ekonomik, en fonksiyonel ve en estetik çözümleri siz sayın çözüm ortaklarımıza sunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Kalitesini referanslarıyla sabitlemiş olan firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışma politikamızdan ödün vermeden siz sayın çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

Saygılarımızla ECEM CEPHE &AİLESİ